Vatanın Kahramanı Şimdi Kızı İçin Savaşıyor: Binbaşı Kupan'dan Duygusal Çağrı!

Forum Tanrısı

Administrator
Yönetici
27 yıl boyunca vatanı için canla başla mücadele eden Jandarma Binbaşı Ergin Kupan, şimdi de kişisel bir savaşın içerisinde. Ancak bu seferki mücadelesi, kızı Parla'nın sağlığı için. Kupan, vatanseverlik ruhuyla geçen yılların ardından, şimdi kızının SMA Tip 1 kas hastalığıyla mücadelesine odaklanmış durumda. Kupan, duygusal bir çağrı yaparak, kızının sağlığına kavuşabilmesi için destek bekliyor. Jandarma Binbaşı Ergin Kupan, SMA Tip 1 kas hastalığıyla mücadele eden kızı Parla için duygusal bir çağrıda bulundu. Kupan, kızının sağlığına kavuşabilmesi için sosyal medya üzerinden duygu dolu bir video paylaştı. Binbaşı Kupan, paylaşımında duygularını şu sözlerle ifade etti: "Merhaba, ben Jandarma Binbaşı Ergin Kupan, ancak şu an sizlere SMA Tip 1 kas hastası olan kızım Parla Kupan'ın babası olarak hitap ediyorum. Kızım Parla, dünyada tanı alan 8. kişi olarak mutasyonlu SMA Tip 1 kas hastalığıyla mücadele ediyor. 27 yıldır bu vatan için canla başla mücadele ettim. Ancak şu anda kişisel bir savaşım var; o da kızım Parla için."Kupan, duygusal bir tonla devam etti: "Parla'nın sağlığına kavuşabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz, ancak bu zorlu mücadelede sizlerin de desteğine ihtiyacımız var. Bugüne kadar bize destek olan herkese minnettarız, ancak bu süreçte de yanımızda olmanız bize güç verecek. Dualarınızı ve desteklerinizi bekliyor, şimdiden tüm yardımsever kalplere teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun." Jandarma Binbaşı Ergin Kupan'ın duygu dolu çağrısı, sosyal medyada geniş yankı bulurken, Parla'nın sağlığına kavuşabilmesi için destek çağrıları da hızla yayılmaya başladı. TL IBAN - TR17 0013 4000 0231 6089 7000 01 EURO IBAN - TR60 0013 4000 0231 6089 7000 03 DOLAR IBAN - TR87 0013 4000 0231 6089 7000 02 ALICI: PARLA KUPAN BANKA: DENİZ BANK FAALİYET NO: 23-1270 YURT DIŞI BAĞIŞ HESABIIBAN: NL15 BUNQ 2102 1447 04 ALICI: SMA KIDS SWIFT KODU: BUNQNL2A